Wizytówki naszych Partnerów

 

Poznaj firmy, które wspólnie tworzą ASKBIZNES.

Budowlano-wykończeniowa - Białystok – Grupa Tokio

P.W. Materiały Budowlane i Elewacje z Realizacją

Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych elewacyjnych jak i również sprzedajemy materiały do wykańczania wnętrz. Nasze usługi obejmują profesjonalne wykonawstwo elewacji zewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu.

Ul. Przędzalniana 8, 15-688 Fasty

789868350

biuro@pwmb.pl

Czytaj więcej

Prawno-podatkowa - Białystok – Grupa Lizbona

Kancelaria Finansowa LEX - Przemysław Miron

Przemysław Miron, Ekspert ds. Rozwoju Biznesu w Kancelaria Finansowa LEX. Konsultuje z przedsiębiorcami ich sytuację w firmie celem usunięcia zagrożeń prawno-podatkowych. Wdrażam strategie biznesowe mające na celu zmaksymalizować potencjał finansowy firmy by następnie go wykorzystać do zwiększenia zysków.

Ul. Nowowarszawska 14, Białystok 15-206

885604901

przemyslaw.miron@kf-lex.pl

Czytaj więcej

Metale kolorowe, wymiana opon, auta używane - Białystok – Grupa Tokio

Uniwerstal

Jesteśmy prężnie rozwijającym się i jednocześnie największym w Białymstoku podmiotem gospodarczym w sektorze skupu złomu i przerobu surowców wtórnych. Oferujemy najlepsze w Białymstoku ceny za złom! Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przetwarzanie, zbieranie i transport odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

Ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 113, 15-657 Białystok

666601687

gleszczynski6@wp.pl

Czytaj więcej

Ubezpieczenia - Białystok – Grupa Lizbona

Pru - Wojciech Łempicki

Wojciech Łempicki, Business Development Manager, Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży w Prudential Polska. Podnoszę efektywność zespołów poprzez pracę z ludźmi. Rozwijam i realizuję strategie biznesowe. Buduję zespoły sprzedażowe Rozwijam kompetencje Managerów Zwiększam aktywność i efektywność sieci.

Ul. Świętojańska 12A, 15-082 Białystok

48790550382

wojciech.lempicki@gmail.com

Czytaj więcej

Wyposażenie wnętrz, stolarka drzwiowa - Białystok – Grupa Lizbona

DIADOM

Od 7 lat nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi w całej Polsce. W trakcie wykonywania każdego zlecenia dbamy o to, aby klient był zadowolony. Służymy swoją radą i doświadczeniem podczas przygotowywania oferty, która ma spełnić oczekiwania klienta.

Ul. Antoniukowska 6, 15-845 Białystok

48502408377

biuro@diadom.pl

Czytaj więcej

IT, nauka - Białystok – Grupa Lizbona

It-Club.Academy

It_Club to ośrodek edukacyjny w Polsce, który dzięki naszym zasadom i regułom stał się wygodnym, niedrogim i skutecznym źródłem zdobywania praktycznej wiedzy. Główną zasadą i różnicą naszego centrum od pozostałych ośrodków jest skupienie się na komunikacji na żywo pomiędzy trenerami a uczniami.

Ul. Legionowa 14/16/lok.102, 15-099 Białystok

883186444

it.club.academy@gmail.com

Czytaj więcej

Ekologia. Nowa technika czyszczenia - Białystok – Grupa Lizbona

RAYPATH

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia, które nie wymagają używania środków chemicznych. Czyścikami wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty.

Ul. Józefa Mackiewicza 10A

507080111

sylwestermaleszewski@gmail.com

Czytaj więcej

Nieruchomości - Białystok – Grupa Lizbona

REcentrum Nieruchomości

Jesteśmy po to, aby każdy z naszych Klientów w całym procesie sprzedaży czy zakupu działki, domu lub mieszkania osiągnął swoje cele i czuł się bezpiecznie na każdym etapie.

Legionowa 9/1, 15-099 Białystok

784254055

biuro@recentrum.pl

Czytaj więcej